Menu Close

Korupcijos prevencija

2023 Gruodžio antrąją savaitę įstaigoje vyko prevencinės veiklos, skirtos paminėti Tarptautinę Antikorupcijos dieną – gruodžio 9-ąją.
Lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai klausėsi audio istorijų, kodėl svarbu būti sąžiningu? Klausėsi, aptarė, iliustravo pasakas „Zuikio sąžinė“ ir „Agė melagė“. Dalyvavo komandiniuose žaidimuose „Draugystė nugali“.
Dėkojame šioje veikloje bendradarbiavusioms mokytojoms ir ugdytiniams.
Socialinė pedagogė Giedrė Karčiauskienė

Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną organizuota piešinių – koliažų paroda ,,Mano miestas be korupcijos”

 

Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, gruodžio 6-9 dienomis socialinė pedagogė  vykdė veiklas ir stengėsi vaikams padėti suprasti, kas lemia, įtakoja mūsų saugų, ramų gyvenimą – tai sąžiningas, atsakingas, draugiškas, pareigingas elgesys.  Vyko akcija „Būk teisingas, neapgaudinėk“.   Su vaikais dažnai kalbame apie pareigingumą, draugystės reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Mažieji noriai klausėsi, piešė piešinius, stengėsi suprasti pareigos, sąžiningumo, draugystės svarbą.

Socialinė pedagogė Giedrė Karčiauskienė

 

Lapkričio 15 d. socialinė pedagogė vykdė pokalbius – diskusijas „Gyvenu dorai“. Vaikams dažnai yra kalbama apie sąžiningumą, pagalbą, dorą. Vaikai diskutavo apie tai, kodėl verta būti sąžiningu.
Peržiūrėję ir aptarę edukacinius filmukus ugdytiniai piešė antikorupcines skrajutes ,,Mano dora rankytė“.
Socialinė pedagogė Giedrė Karčiauskienė

 

Gruodžio 9 d. visame pasaulyje nuo 2004-ųjų minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Su ugdytiniais aptarėme kas tai yra. Išvardinomeblogąsias savybes ir aptarėme netinkamą elgesį: melavimas, patyčios, sukčiavimas, nesąžiningumas. Tai pat ugdytiniai noriai diskutavo kokios savybės padeda gyventi : sąžiningumas, pareigingumas, pagarba kitam, pareigų ir taisyklių laikymasis. Sutarėme – elgtis taip, kad aplinkiniams ir mums patiems būtų gera gyventi.

Socialinė pedagogė Giedrė Karčiauskienė

 

 

Išvada korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2023 m.

Išvada korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2022 m.

Išvada korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2021 m.

ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „ĄŽUOLIUKAS“ ASMENŲ, ATSAKINGŲ UŽ APGAULĖS IR KORUPCIJOS  PREVENCIJOS KONTROLĘ IR ĮGYVENDINIMĄ SKYRIMO

Išvada korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2020 m.

Išvada korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2019 m.

Anketa apie korupcijos prevencijos priemonių vykdytojus/atsakingus asmenis.

PSICHOLOGINIO SMURTO IR PRIEKABIAVIMO BEI MOBINGO PREVENCIJOS POLITIKA

2022-2024m. Korupcijos prevencijos programa

 

Skip to content