Menu Close

Projektai

Marijampolės lopšelio – darželio,,Ąžuoliukas” ugdytiniai dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykim knygelę”. Skaitėme pasirinktą  E. Daciūtės knygą ,,Laimė yra lapė”.  Išklausę istoriją,  pasirinkome savo laimės spalvą ir piešėme.  Svarbiausia – ugdytiniai suprato, kad LAIMĖ – TURĖTI TIKRĄ DRAUGĄ!
Mokytojos Giedrė Karčiauskienė ir Virginija Vasiliauskienė.

 

Respublikinis projektas
„FUTBOLIUKAS 2023-2024“ startuoja

Jau penktus metus „Futboliukas“ kviečia visus dalyvius į futbolo kelionę, kuri tęsis nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį mūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.

Projekto organizatoriai –Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).
Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projekto koordinatorė
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Paulevičienė

 

,,Vasaris- sveikatingumo mėnuo”

,,Boružėlių”  gr. ugdytiniai dalyvavo projekte ,,Vasaris- sveikatingumo mėnuo”. Ugdytiniai mankštinosi, sportavo. Buvo ugdomas tinkamas požiūris į sveiką mitybą, supažindinama  su sveikatos grūdinimusi, ekologija ir tvariu elgesiu gamtai ir aplinkai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Milana ir Giedrė

Aplinkos Projektas

Dalyvavome 2022 m. Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos projektų finansuojamų iš savivaldybės biudžeto programoje ir parašę projektą „Švari aplinka-gera sveikata “ gavome finansavimą. Projekto tikslas- atskleisti vaikams gamtos svarbą ir reikšmę žmonių gyvenimui, kartu formuojant atsakingus piliečius, siekiančius išsaugoti natūralią, švarią ir gražią aplinką. Projekto vykdymo metu buvo organizuojami renginiai, veiklos skatinančios ugdytinius pažinti juos supantį pasaulį, mokėsi taupyti gamtos išteklius, buvo formuojamas supratimas apie gamtos užterštumą. Renginių veiklų akimirkos fiksuotos ir viešinamos grupių veiklose, švenčių ir renginių skiltyje.

Balandžio mėn. buvo organizuojamas miesto ugdymo įstaigų vaikų piešinių paroda-konkursas. Vaikų darbai buvo demonstruojami Marijampolės Multicentro Facebook paskyroje. Nugalėtojai apdovanoti prizais ir padėkomis.

Rugsėjo mėn. priešmokyklinių grupių vaikai vyko į Žuvinto biosferos rezervatą, kur dalyvavo edukacijoje apie paukščius, stebėjo videofilmą.

Lapkričio mėn. buvo organizuota kūrybinių darbų paroda „Linksmasis namukas“, kurios metu vaikai kartu su mokytojomis gamino namelius, kurie papuošė įstaigos laiptines. Taip išreikšdami savo požiūrį į gražią ir tvarkingą aplinką.

Projekto pabaigoje buvo organizuojama akcija „Gaminu linksmai-valgau sveikai“, kurios metu visų grupių vaikai, nusilupę po mandariną ir išsispaudę sultis, jas išgėrė. Veikla suteikė vaikams daug
teigiamų emocijų.

Iš viso įstaiga panaudojo 500,00 eurų visuomenės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatos projektų finansuojamų iš savivaldybės biudžeto projektas

Dalyvavome 2022 m. Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatos projektų finansuojamų iš savivaldybės biudžeto projektų rengime ir parašę projektą „Sportuoju linksmai-valgau sveikai“ gavome finansavimą.

Projekto tikslas buvo – ugdyti sveikos gyvensenos gebėjimus bei vertybines nuostatas, įgyvendinant sveikatinimo veiklas. Projekto vykdymo metu buvo organizuojami renginiai, veiklos skatinančios visus bendruomenės narius aktyviai judėti ir sveikai maitintis. Renginių veiklų akimirkos fiksuotos ir viešinamos grupių veiklose, švenčių ir renginių skiltyje.

Birželio mėn. mokytojai organizavo sporto šventę  „Mes už sportą ir laimingą vaikystę“, kurios metu naudojo sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos šventės pasirengimui.
Spalio mėn. 2 grupės vyko į  Marijampolės Šunskų fazanyną. Edukacijos metu vaikai susipažino su paukščiais, gyvūnais, patyrė daug teigiamų emocijų.

Vykdant sveikatingumo renginius „Sveikata visus metus“ už buvo įsigyta mažaverčių priemonių(vienkartinių indų, plastikinių lėkščių). Vasaros mėnesiais organizavome sporto šventę ir atnaujinome sveikatingumo erdves lauke: buvo atnaujintas Kneipo takas pusiausvyros pratimams atlikti. Už stendinį sveikatinimo veiklų pristatymą ir visavertės mitybos idėjų skleidimą dviem grupėms organizuota išvyka į Poezijos parką, kur vaikai gavo sveikus prizus „Žaliuosius kokteilius“.

Iš viso įstaiga panaudojo 800,00 eurų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

 

 

 

Sveikatiados iššūkis

Visi žinome, kad valgyti  daržoves ir vaisius sveika. Daržovių ir vaisių reikšmė žmogaus organizmui yra didelė. Todėl „Sveikatiados iššūkyje – 400 g. daržovių ir vaisių kasdien“ dalyvavo ir patys mažiausieji lopšelio – darželio  ,,Ąžuoliukas“  vaikučiai,  ir vyresni.

Ugdytiniams pristatėme sveikatos specialistų rekomendacijas apie dienos maisto raciono papildymą vaisiais ir daržovėmis (400 g per dieną). Įstaigos pedagogai ir sveikatos priežiūros specialistė organizuoja daug įvairių veiklų, kurių metu vaikai sužino, kodėl vaisius ir daržoves valgyti sveika. Tad ugdytiniams nuolat primename valgyti vaisių ir daržovių kasdieną, nes tai didžiausias vitaminų, mineralų ir skaidulinių medžiagų šaltinis. O dar jei ir patys visa tai pasigaminame, tai yra ypač gardu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Milana ir Giedrė

 

 

 

Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas

Sportuojam, mokomės kitaip. Užbaigiant ir apibendrinant mažųjų žaidynių mankštas Marijampolės vaikų lopšelį darželį ,,Ąžuoliukas“ surengta II etapo mažųjų žaidynių festivalis. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos panaudojo įvairias rungtis ir užduotis iš visų pamokėlių, prieš pradedant estafetes atlikta vaikams gerai žinoma ,,Ąžuolo“ mankšta ir pradėtas smagusis turnyras. Visi vaikai dalyvavo varžybose, estafetėse, mankštinosi ir praleido gerą laiką. Laimėjo draugystė, o visi vaikai gavo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ diplomus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Milana Vasiliauskienė ir Rūta Bukevičienė.

 

 

 

Marijampolės  lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“ projektas „Man  rūpi  gamtos rūpestėliai“

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2021 m. spalio 04 – 22 dienos.

Projekto dalyviai lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“  bendruomenė.

Projektas vyko 3 savaites. Šio projekto  tikslas sudaryti sąlygas vaikų sėkmingam ugdymui(si) gamta, suteikti kuo daugiau žinių apie aplinką, puoselėti vaiko fizines ir psichines galias globojant gamtą.  Pirmą savaitę buvo kalbama apie ekologiją buityje, atliekų rūšiavimą. Antrą  savaitę vyko diskusijos apie vandens,  elektros taupymą. Smagiai atliekami eksperimentai, peržiūrima vaizdinė medžiaga buvo labai naudinga.  Trečią savaitę vyko metodinių priemonių gamyba iš antrinių žaliavų įtraukiant ir tėvus. Buvo suorganizuota paroda „Naujas daiktų gyvenimas“. Šiame projekte veikdami vaikai įgijo būtinų kompetencijų, išgyveno naujų įspūdžių, prasiplėtė patirtis apie gamtą. Vaikai išmoko pajusti gamtos dėsningumą, grožį, įvairovę ir svarbiausia taupyti ir saugoti gamtos išteklius.

Organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Milana Vasiliauskienė Giedrė Karčiauskienė

 

 

 

 

„Futboliukas“  bendrauja! „Velykinis futboliukas“ lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

Ar jaučiate įsibėgėjantį pavasarį?! Tuo pačiu artėja vasara bei atsinaujinusio pirmojo „Futboliuko“ sezono finišo tiesioji. Tiek daug visko nuveikėme – piešėme, treniravomės, o dabar daugiau veiklos-pažaiskime visi drauge! Susiorganizavome Velykinę šventę savo grupėse! Kiekvienos šventės desertas ir didžiausias malonumas – prizai! Vaikai ir mokytojos – kūrybingi, tad pasigamino prizus patys. Suorganizavome linksmą, pilną teigiamų emocijų  futbolo šventę, į kurią integravome ir balandžio mėnesio šventę-Velykas. Šventėje naudojome jau seniau įvykdytą planą (trukmė iki 60 min.). Surengėme vaikams tarp grupinį turnyrą, o kad neliktų nė vieno nusiminusio – apdovanojome visus medaliais, neišskirdami vietų. Prizai vaikams ir kitiems dalyviams vienodi – visi juk esame nugalėtojai!

PU mokytoja metodininkė Asta Paulevičienė

IU mokytoja Aušra Matulevičienė

 

Lietuvos mažųjų žaidynės

Štai ir paskutinės Lietuvos mažųjų žaidynių pamokėlės. Vaikams labai patiko linksmos išradingos užduotys. Kiekvieną pirmadienį vaikai su nekantrumu laukė kokia bus sekanti pamoka. Mes ir toliau skatinsime vaikus kuo daugiau judėti ir neužmiršti pamokėlių. Pirmas etapas baigėsi, keliausime toliau.

 

 

Marijampolės  lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“ projektas „Man  rūpi  gamtos rūpestėliai“

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2021 m. spalio 04 – 22 dienos.

Projekto dalyviai lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“  bendruomenė.

Projektas vyko 3 savaites. Šio projekto  buvo tikslas sudaryti sąlygas vaikų sėkmingam ugdymui(si) gamta, suteikti kuo daugiau žinių apie aplinką, puoselėti vaiko fizines ir psichines galias globojant gamtą.

Pirmą savaitę buvo kalbama apie ekologiją buityje, atliekų rūšiavimą.

Antrą  savaitę vyko diskusijos apie vandens,  elektros taupymą,  buvo atliekami eksperimentai, peržiūrima vaizdinė medžiaga.

Trečią savaitę vyko metodinių priemonių gamyba iš antrinių žaliavų įtraukiant ir tėvus. Buvo suorganizuota paroda „Naujas daiktų gyvenimas“.

Refleksija: vaikai įgijo būtinų kompetencijų, išgyveno naujų įspūdžių, prasiplėtė patirtis apie gamtą,  išmoko pajusti gamtos dėsningumą, grožį, įvairovę ir svarbiausia taupyti ir saugoti gamtos išteklius.

Organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Milana Vasiliauskienė, Giedrė Karčiauskienė

 

 

 

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS “FUTBOLIUKAS” STARTUOJA LOPŠELYJE-DARŽELYJE “ĄŽUOLIUKAS”

„Futboliukas“ – ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas, skirtas ugdymo įstaigoms, turinčioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes. Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Projekto draugai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

„Futboliukas“ kviečia lopšelio-darželio “Ąžuoliukas” ugdytinius, nuo mažiausiųjų iki vyriausiųjų, į futbolo kelionę, kuri tęsis nuo 2021 m.  rugsėjo iki 2022 m. gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį vaikų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Kuriant projektą buvo atsižvelgta į problemas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, t. y. dažniausiai jos neturi sporto salių arba jos yra įrengtos mažose erdvėse, tad siekiant, kad vaikai galėtų žaisti futbolą savo įstaigose, buvo parinktas specialus inventorius leidžiantis aktyvią veiklą vykdyti net ir mažose erdvėse.

Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Projekto “Futboliukas”koordinatorė

Mokytoja Asta Paulevčienė

 

 

 

Mankštakiada

Mankštos metu vaikai mokėsi atlikti kuo daugiau judesių, dirbome su lazdomis. Vaikų mankštos metu įterpiamos ir trumpos pertraukos poilsiui. Mankšta vaikams nėra tik pratimai, bet taip pat ir žaidžiami aktyvieji žaidimai, todėl mankštintis jiems yra ne tik naudinga, bet taip pat ir įdomu. Sveikatiados siūlomos idėjos suteikia galimybę pažinti savo kūną, pajusti, kada koks raumuo dirba. Taip pat vaikai pratinami prie mankštos kaip prie kasdienio ritualo.

Mokytojos Milana ir Giedrė

 

 

 

MARIJAMPOLĖS LOPŠELIS-DARŽELIS “ĄŽUOLIUKAS” “LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS – 2021” II ETAPAS

L/d “Ąžuoliukas”  “Mažųjų žaidynių” II etapas-festivalis vyko  visą savaitę – 2021.05.17-2021.05.21 d. Gera nuotaika, energija, noras judėti lydėjo ne tik vyresnius darželio vaikus, bet ir mažuosius-1,5-2 metukų vaikučius. Ypač patiko  “Ąžuolo” melodinga mankšta, išbandė savo jėgas sportinėse estafetėse bei vaikų pageidavimu sportavo pasirinkę parengtas video pamokėles. Po sportinių renginukų visus vaikučius apdovanojome diplomais.

Vaikui judėjimas – įgimta savybė, tai yra troškimas nuolat veikti, būti aktyviam, išreikšti save per įvairią judrią veiklą.

Mokytojos Roma Bendaravičienė, Asta Paulevičienė, Milana Vasiliauskienė

 

 

LTMŽ Projektas „Mažųjų žaidynės 2021“ Šeštoji pamokėlė „Spalvingieji ritinėliai “ PU „Smalsučiai“ gr. vaikai

Šeštoji Lietuvos mažųjų žaidynių pamokėlė skirta motorikos vikrumo, koordinacijos ir pusiausvyros gebėjimams tobulinti!

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projekto koordinatorė PU mokytoja Asta Paulevičienė

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS ,,SMALSUČIAI” ,,ĄŽUOLO MANKŠTOS”  AKIMIRKOS

 

LTMŽ Projektas „Mažųjų žaidynės 2021“ Ketvirtoji pamokėlė „Linksmosios pėdutės “ PU „Smalsučiai“ gr. vaikai

Ketvirtoji Lietuvos mažųjų žaidynių pamokėlė. Smagūs pratimai skirti blauzdos, pėdos ir čiurnos raiščiams bei raumenims stiprinti.  Norint būti greitiems ir vikriems, pėdutes būtina mankštinti !

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projekto koordinatorė PU mokytoja Asta Paulevičienė

 

 

 

LTMŽ Projektas „Mažųjų žaidynės 2021“

Trečia pamoka. Pratimai su gimnastikos lazdelėmis.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Žirniukai“ vaikai

Kūrybinga, žaisminga ir labai naudinga – tokia yra trečioji Lietuvos mažųjų žaidynių pamoka!

Įvairūs pratimai su gimnastikos lazdelėmis pagelbės formuojant taisyklingą mažųjų laikyseną.

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Roma Bendaravičienė

 

 

LTMŽ projektas „Mažųjų žaidynės 2021“

Antroji pamokėlė „Mankšta ant kėdutės ar suoliuko“

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projekto koordinatorė PU mokytoja Asta Paulevičienė

LTMŽ projektas „Mažųjų žaidynės 2021“

  Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Smalsučių“ grupės vaikai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris vyks 2021. vasario 1d. – 2021. birželio 30 d.   Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKPA). Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslas:

  •     didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų          pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

  Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ projekto koordinatorė PU mokytoja Asta Paulevičienė

Pirmoji pamokėlė „Žaisliukų išdaigos“

 

 

 

Pradedamas įgyvendinti projektas „Patyriminio ugdymo turinio diegimas Marijampolės regiono ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse ugdymo įstaigose“

Lopšelis-darželis kartu su Marijampolės 5 lopšeliais-darželiais-partneriais pradeda įgyvendinti projektą „Patyriminio ugdymo diegimas Marijampolės regiono ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse“

Projekto tikslas: pagerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimą ir kokybę.

Projekto trukmė: pradžia 2019 spalis – pabaiga 2021 balandis.

 

 

 

 

 

SVEIKATIADA

Lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ vaikų sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius ugdantis „Sveikatiados“ projektas tęsiasi jau ne vienerius metus. Projektas „Sveikatiada“ – socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokymo įstaigų bendruomenėse.

Lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ veiklos vyksta  tam tikrais etapais.

Rugsėjis – spalis„Fizinio aktyvumo iššūkis“. Šio laikotarpio metu, mes skatinome vaikus daugiau judėti, rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Mokėme vaikus ir skatinome juos judėti suprasdami, kad judėjimas ugdo vaikų sąmoningumą nuo mažens. Judėjimu taip pat mokėme juos būti atsakingais už savo kūną, pamilti jį, rūpintis išvaizda, sveikata.

Spalis – lapkritis„Vaisių ir daržovių iššūkis“. Visi žinome, kad valgyti  daržoves ir vaisius sveika. Daržovių ir vaisių reikšmė žmogaus organizmui yra didelė. Todėl „Sveikatiados iššūkyje – 400 g. daržovių ir vaisių kasdien“ dalyvavo ir patys mažiausieji lopšelio – darželio  ,,Ąžuoliukas“  vaikučiai,  ir vyresni. Ugdytiniams pristatėme sveikatos specialistų rekomendacijas apie dienos maisto raciono papildymą vaisiais ir daržovėmis (400 g. per dieną). Ugdytiniams nuolat primename valgyti vaisių ir daržovių kasdieną, nes tai didžiausias vitaminų, mineralų ir skaidulinių medžiagų šaltinis.

Gruodis – sausis„Grūdinių produktų iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!“. Vaikai susipažino su grūdiniais produktais, aptarė mitybos piramidę, vyresnieji mokėsi kepti duoną. Kiekvieną dieną vaikai suvalgo bent jau po riekelę duonos. Vaikai nuolat kalba apie darbus, duoną, grūdus, o po visų kalbų ir patys pabandė duonelės kepimo pasimokyti. Na, o mažieji ir ne tik jie, kas rytą skaniai  valgo vis kitokią košę. Košė yra vienas universaliausių patiekalų, kuris pasižymi ne tik savo maistine verte, bet ir pritaikomumu bet kokiam skoniui. Skanaus!

SVEIKAI GYVENTI YRA SMAGU!

Gamtos technologijų priemonės

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ edukacinė aplinka pasipildė priemonėmis, skirtomis gamtamoksliam ugdymui. Priemonių komplektas, jau įgavęs „Gamtos ir tecnologijų“ kabineto pavadinimą, kuris sudarytas iš įvairiausių priemonių: nuo įprastų laboratorinių indų, gamtos tyrinėjimo, pažinimo mokymo priemonių iki šviesinio ir rankinio skaitmeninio mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti. Šių priemonių dėka siekiama padidinti vaikų ugdymo kokybę ir pasiekimus, modernizuojant  gamtos, tiriamosios bei praktinės veiklos aplinką, patį ugdymo(si) procesą. Tikimasi, kad tai paskatins susidomėjimą gamtos pažinimu.

Priešmokyklino ugdymo mokytoja-metodininkė  Asta Paulevičienė

Skip to content