Menu Close

Kovo 20 d. minime Pasaulinę Žemės dieną

Kovo 20 dieną Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre – Multicentre – įvyko respublikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių parodos-konkurso „Siunčiu linkėjimą Žemei“ virtualios parodos apdovanojimai bei realių kūrybinių darbų parodos atidarymas. Šioje parodoje-konkurse dalyvavo 14-ka šalies įstaigų bei 132 vaikų kūrybiniai darbai. Multicentro facebook‘o paskyroje paroda-konkursas  buvo bendrintas 137 kartus. Tai tik įrodo, kad Žemės ekologinės problemos svarbios ir apie jas kalbama ne tik ugdymo įstaigose, bet ir šeimose.
Šiais metais vaikai Žemei siuntė linkėjimą piešiniu-laišku. Tad sava žinute mokiniai galės dalintis plačiai, nes dovanų gavo savo piešinio lipdukus, tarsi siuntimui paruoštus pašto ženklus. Buvo apdovanotos III dalyvių grupės: 5-6 metų, 7-8 metų, 9-10(11) metų. Šių amžiaus grupių vaikų kūrybinius darbus vertino organizatorių numatyta komisija ir prizines vietas pasidalijo daugiausia simpatijų surinkę darbų autoriai Multicentro facebook‘o paskyroje.
Džiaugiamės sulaukę gausaus susidomėjimo ir dėkojame visiems, kurie atvyko į apdovanojimus bei realios kūrybinių darbų parodos atidarymą.
Linkime džiugių akimirkų!

Žemės diena

Renginio organizatoriai:
priešmokyklinio ugdymo mokytojos Neringa Akelaitienė ir Asta Paulevičienė;
Marijampolės Multicentro komanda.

Skip to content