Menu Close

Kovo 20 d. minime Pasaulinę Žemės dieną

Kovo 20 dieną Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre – Multicentre – įvyko respublikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių parodos-konkurso „Spalvota žemės svajonė“, kuris skirtas Pasaulinei Žemės dienai, laureatų apdovanojimas.

Parodos-konkurso tikslas buvo kurti gamtos objektus, reiškinius, ugdyti pagarbą gamtai, ekologinei kultūrai. Vaikai kūrė piešinius, susijusius su gamta bei ekologine kultūra, kuriuose turėjo būti deriniai su grafinėmis raiškos priemonėmis.

Parodoje-konkurse dalyvavo 16-ką įstaigų iš įvairių Lietuvos miestų. Buvo atsiųsta 117-ka vaikų bei vaikų ir tėvų kūrybinių darbų. Laureatai buvo vertinami sudarytos vertinimo komisijos, Vaikų ir jaunimo edukacijos centro lankytojų, Multicentro Facebook stebėtojų. Laureatai buvo renkami 3-4m., 5-6m., 7-8m., 9-10(11) metų vaikų amžiaus grupėse bei apdovanoti padėkomis, diplomais, geliniais rašikliais ir knygų skirtukais, kuriuos gamino Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos moksleiviai.

Sveikiname visus laimėjusius ir dalyvavusius! O Multicentro darbuotojams dėkojame už mokinių skatinimą mylėti mūsų Žemę.

Linkime spalvotų svajonių!

Renginio organizatoriai:
priešmokyklinio ugdymo mokytojos Neringa Akelaitienė ir Asta Paulevičienė;
Marijampolės Multicentras.

Skip to content