Menu Close

ĮVERTINIMAS ĮSTAIGAI STEM MOKYKLOS ŽENKLELIS! ŠIAI MOKYKLAI SUTEIKTAS SAUGIOS KOMPETENTINGAS ,,STEM SCHOOL LABEL“

KAS YRA STEAM?

STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis mokinių gebėjimų ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths) kontekste.

Nuo 2022 m. vasario mėn. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“ naudojasi STEM portalu ir yra susikūrusi mokyklos profilį, kuriame yra talpinamos visos veiklos susijusius su įstaigos STEM kūrimo strategija ir siekia gauti STEM mokyklos ženklą.

2023 metų sausio mėn. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ platformoje „STEM School Label“  pateikė savarankiško įvertinimo formą ir jam priskirtas PRADEDANČIOS (Kompetentingos) STEM mokyklos ženklelis. Tai vertingas įstaigos pripažinimas, kad lopšelis – darželis siekia įtraukti ir tobulinti STEM mokymą ir toliau vystyti bei dalintis savo patirtimi, su kitomis šalies mokyklomis.

Bendradarbiavimas Europos STEM mokyklų tinkle mus skatina  ir toliau vykdyti įstaigos STEM veiklas ir siekti aukštesnių įvertinimų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Milana Vasiliauskienė

Skip to content