Menu Close

„Drugeliai” 2023-2024 m.m.

GRUPĖJE DIRBA:
Rasutė Plečkaitienė –   ikimokyklinio ugdymo  mokytoja
Rūta Bukevičienė  – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Daiva Papečkienė – mokytojo padėjėja
Lina Draugelienė –  mokytojo padėjėja

GRUPĖS SAVITUMAS
Grupę lanko 20 vaikučių iš jų 9 mergaitės ir 11 berniukų. Dauguma vaikų yra žingeidūs, aktyvūs, bendraujantys, klausinėjantys, pasakojantys savo patirtus vasaros įspūdžius. Kai kurie gebantys skaičiuoti iki dešimt, žaidžiantys stalo žaidimus, žaidimuose vaidinantys šeimos narius, labai mėgsta klausytis skaitomų pasakų, jų įrašų. Vaikai labai aktyvūs, nuolat judantys, visko norintys. Ugdytiniams dar sunku patiems rasti taikius sprendimus, todėl dar ir šiais mokslo metais didesnį dėmesį planuojame skirti socialinių gebėjimų tobulinimui, kai siekiama susitarimo dėl bendros veiklos, vienas kito išklausymo, paskatinimo.
Nuolat skatinama tėvų integracija į vaikų ugdomąjį procesą bei kiekvieno nario asmeninis įsitraukimas į bendrų grupės vertybių kūrimą ir realizavimą kasdieninėse veiklose.

Grupėje vadovaujamasi pagrindinėmis ugdymo vertybėmis:
pagarba, mandagumu, tolerancija, draugyste, žinių siekimu.
Visų ugdomųjų veiklų metu skatiname vaikų kūrybiškumą.
Daug dėmesio skiriame bendravimui  ir bendradarbiavimui  su tėvais.

 

“ŽIBINTAI SEKA PASAKAS”
“Drugelių” grupės vaikai dalyvavo renginyje “ŽIBINTAI SEKA PASAKAS”, kurio tikslas skatinti ugdytinius puoselėti gėrį, grožį bei dalintis meilę ir šilumą skleidžiančių žibintų šviesa ne tik su savo artimaisiais , bet ir su kitais žmonėmis. Visą savaitę vaikai su auklėtojomis arba tėveliais, gamino šviečiančius žibintus, kuriuos po renginio nešė į lauką ir sudėliojo šviečiančius takus. Renginio metu “Drugelių” grupės vaikai buvo apsirengę įvairiais vabaliukais. Kartu su kitais l/d vaikais šoko, dainavo ir smagiai bei turiningai praleido popietę.
“Svečiuose Flintas”
“Drugelių” grupės vaikai labai laukė Flinto apsilankymo. Kai sulaikėme visi kartu linksmai pašokome, padainavome , pasiklausėme smagios Flinto kelionės nuotykiai. Vaikai puikiai praleido laiką!

“Košės diena”
Dar vienas puikus renginys “Košės diena”. Vaikams labai patinka kai galima valgyti lauke, gryname ore. Būtent taip ir minima ši smagi diena. Visi vaikai valgė košę lauke ,pasirinkdami įvairius pagardus. Šventės metu taip pat dainavome dainelę “Koše , maloše , kokia tu skani”

 

Rudenėlio spalvos
“Drugelių” grupės vaikučiai atliko meninę veiklą, kurioje įvairiomis guašo spalvomis dažė medžių lapus, po to juos štampavo
popieriaus lape. Vaikams labai patinka dirbti su guašu, šiai veiklai jie rodė didelį susidomėjimą.

Kelionė į poezijos parką
“Drugelių” grupės vaikai keliavo į poezijos parką ir nešė knygas į ten esančią bibliotekėlę, kurios funkcija dalintis perskaitytomis knygomis.
Prieš einant į parką kalbėjomės kaip galime prisidėti prie gamtos saugojimo , žiūrėjome animaciją “Tausok gamtą” , “Kaip rūšiuoti šiukšles” .
Vaikams tai suteikė daugiau žinių apie gamtą ir jos saugojimą.

“Rudenėlio šventė”
“Drugelių” grupės vaikai dalyvavo “rudenėlio šventėje” kurioje atliko įvairias užduotis, šoko , dainavo ir kitaip smagiai leido laiką.
Vaikai sužinojo rudens požymius ir kuo jis ypatingas.

 

Mano saugi kelionė į darželį
“Drugelių” grupės vaikai visą savaitę mokėsi kaip saugiai atvykti į darželį, kaip pereiti gatvę ,susipažino su šviesaforu ir puikiai išmoko jo spalvų reikšmes. Savaitės temą vainikavo dalyvavimas darželyje organizuojamoje Tarptautinėje dienoje be automobilio. Tą dieną beveik visi vaikai į darželį atvyko paspirtukais . Kartu su visa darželio bendruomene ėjome į šalia esantį stadioną. Vaikai lenktyniavo tarpusavyje ir labai smagiai praleido laiką, taip pat sužinojo, kodėl reikia stengtis kuo mažiau važiuoti automobiliu.

 

Skip to content