Menu Close

“Bitutės” 2023-2024 m. m.

Priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje ugdomi 16 savarankiškų, aktyvių, mokančių išreikšti savo mintis ugdytinių. Čia sudaromos prielaidos tolesniam sėkmingam vaiko ugdymuisi mokykloje. Šios grupės vaikai daug keliauja, tyrinėja, aktyviai dalyvauja konkursuose, varžybose projektuose.Priešmokyklinio ugdymo tikslas – visapusiškai brandinti vaiką mokyklai, atsižvelgiant į kiekvieno patirtį, gebėjimus, ugdymosi poreikius ir sudaryti prielaidas sklandžiam perėjimui prie mokymosi 1-oje  klasėje,  užtikrinant darnų vaiko psichinių ir fizinių galių skleidimąsi. Priešmokyklinis ugdymas  yra visuminis (holistinis), apimantis pagrindines  vaikų ugdymosi kompetencijas – socialinę, sveikatos saugojimo, komunikavimo, pažinimo, meninę… Čia vaikai jaučiasi saugūs, daug juda, žaidžia, bendrauja su bendraamžiais, perima kitų vaikų patirtį, išlaiko individualumą. Priešmokyklinio amžiaus vaikai mokosi visur ir visada: žaisdami, stebėdami, tyrinėdami, eksperimentuodami, piešdami, šokdami, judėdami ir kt.. Grupės aplinka, ugdymo priemonės nuolat atnaujinama, atitinka savaitės temą, kalendorines šventes. Prioritetas skiriamas vaiko kalbai ir saviraiškai. . Dalyvaujame ne tik lopšelio-darželio organizuojamuose renginiuose, bet ir miesto bei respublikiniuose projektuose, konkursuose ir parodose. Bitučių“ grupės ugdytiniai lanko: Anglų kalbos, „Lego“, „Lispa“ būrelius, futbolo treniruotes.

Grupės komanda: Genė Seliokienė – mokytoja-metodininkė
Gitana Drakšienė – mokytoja
Lilija Brusokienė – padėjėja
Kristina Laukaitienė – mokytojo padėjėja

 

“Zuikių muziejus”

Kovo 14d. “Bitučių” gr. vaikučiai su savo mokytojomis vyko į edukaciją į “Zuikių muziejų” esantį Sasnavoje. Vaikai atsakinėjo į klausimus, žaidė žaidimus, klausėsi istorijų apie zuikių atsiradimą, mokėsi išsikepti zuikio pyrago. Muziejui padovanojome tris zuikius, kuriuos vaikai atnešė iš namų. Vaikai namo parsivežė daug įspūdžių ir pačių iškeptų pyragėlių.
Grupės mokytoja-metodininkė
Genė Seliokienė ir mokytojo padėjėjos
Lilija Brusokienė ir Kristina Laukaitienė

“Kristiano alpakos”

Prieš pat Kalėdas “Bitučių” grupės vaikučiai lankėsi alpakų ūkyje “Kristiano alpakos”. Vaikams didelį įspūdį paliko per kalnus ir miškus su keturračiu atkeliavęs “Kalėdų senelis”. Vaikai galėjo iš arti pasigrožėti alpakomis, jas pamaitinti iš rankų. Ūkio šeimininkai mus pavaišino karšta arbata su zefyriukas.
Grupės mokytoja:
Genė Seliokienė, Gitana Drakšienė.

“Pabūkime kartu”.

Gruodžio 15d. “Bitučių” gr. vaikučiai su savo mokytojomis organizavo adventinę popietę
“Pabūkime kartu”. Renginys vyko kartu su tėveliais. Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų suteikė Kunigo Mariaus apsilankymas. Kunigas vaikamas pasakojo kas yra adventas ir kaip kiekvienas mes jį suprantame.
Buvo padengtas stalas su Kūčių valgiais, vaikai uždavė tėvams klausimus, mįsles susijusius su Kūčiomis, atlikome burtus, dainavome daineles, deklamavome eilėraščius apie Kalėdas.
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė
Genė Seliokienė
vyr. mokytoja Gitana Drakšienė

“Advento futboliukas 2023”

Gruodžio 08 d. Marijampolės sporto centre vyko 10-tasis “Advento futboliukas 2023”
4 “Bitučių” grupės vaikai dalyvavo varžybose. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Šaunuoliai.
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė
Genė Seliokienė

Košės Diena

Spalio 10 dieną lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ buvo minima pasaulinė košės diena – kurios tikslas
skatinti vaikų sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti košės
pusryčių naudą žmogui. Visi vaikai ir mokytojos galėjo paskanauti košės. O su kokiu pasigardžiavimu
vaikai valgė paskanindami iš namų atsinešta uogiene.
Renginį organizavo priešmokyklinės „Bitučių“ grupės mokytojos:

Genė Seliokienė
Gitana Drakšienė

Skip to content