Tėvų dienos lopšelyje-darželyje

Tėvų dienos lopšelyje-darželyje

402
DALINTIS

Balandžio 26 – 30 dienomis lopšelyje – darželyje vyko Tėvų dienos.

Mūsų darželis neįsivaizduoja veiklos be tėvų. Čia vaikai praleidžia didžiąją dalį dienos, todėl tėvai turi žinoti, matyti kuo gyvena jų atžalos, kokie pasiekimai bei ugdymo(si) problemos.

Tėvų dienų tikslai: supažindinti tėvus su vaiko dienos ritmu darželyje; ugdymo(si) turiniu ir veikla; pagalbos specialistų veikla; stebėti savo ir kitus vaikus; su vaiko socializacija tarp bendraamžių; atskleisti tėvų gebėjimus ir perteikti jų patirtį vaikams.

Tėveliai, dalindamiesi gerąja patirtimi, suvokia, kad auklėjimas prasideda šeimoje. Geranoriškas tėvų, vaikų ir pedagogų bendradarbiavimas suteikia galimybę visapusiškai ugdyti vaiko asmenybę.

Po apsilankymo grupėje tėvai žino, kad vaikus palieka saugiai, patikėdami ir pasitikėdami. Vaikai matydami glaudų tėvų ir auklėtojų bendradarbiavimą, jaučiasi saugesni, labiau pasitiki savimi, didėja motyvacija įvairioms veikloms (ypač kai auklėtoja – jo mama ar tėtis).

Galvojame, geriausia, ką gali tėvai – kalbėtis su vaikais, jiems skaityti, žaisti su jais. Tiesiog būti šalia.

Dėkojame tėveliams, kurie apsilankė darželyje ir pabuvo kartu su savo vaikučiais. Būkite šalia, būkite su vaiku dėl visų mūsų ateities.